Post

Polidioksanowe nici liftingujące czyi nowość w medycynie estetycznejKażda kobieta i ostatnimi czasy także mężczyźni, chcą być piękni i podziwiani. Jak wiadomo, takie osoby mają łatwiej nie tylko w życiu osobistym, ponieważ ładniejsze dziewczyny mają większe powodzenie, ale także w przypadku rozwijania kariery, ponieważ bardziej wyględni szybciej zdobędą lepszą pozycję.
Dlatego też, każdy stara się jak może, aby taki doskonały wygląd osiągnąć. Nie zawsze jest to jednak łatwe. Im gorszą prezencję mamy, tym więcej będzie pracy. Ci, którzy zbyt dużych środków na poprawę wyglądu przeznaczyć ni mogą, korzystają z domowych sposobów lub kosmetyków, które maja za zadanie zmniejszyć zmarszczki, zlikwidować blizny itp. Jednak dla tych, którzy mają więcej pieniędzy na takie rzeczy, kłania się medycyna estetyczna. W ostatnich latach, stała się ona bardzo popularna. Nie tylko wymyślane są nowe metody, ale także ulepszane te, które są już używane.  Nawet tym najbardziej zorientowanym niekiedy jest ciężko nadążyć za postępem.
Nowoczesne zastosowania medycyny estetycznej
Nowym osiągnięciem w medycynie są polidioksanowe nici liftingujące. Jednak nie każdy może taki zabieg stosować, gdyż istnieją przeciwwskazania. Takim zabiegiem możemy ujędrnić, i napiąć, które, a co za tym idzie zredukować zmarszczki. Przy użyciu nici PDO możemy także uzyskać efekt wyszczuplenia twarzy. Jest jednak możliwość, że mięśnie mimiczne twarzy zmniejsza swoje napięcie.
Kiedy taki zabieg możemy zastosować? Przede wszystkim wtedy, kiedy chcemy skorygować zmarszczki czoła, podnieść brwi oraz dokonywać innych poprawek w obrębie twarzy. To jednak nie wszystko, gdyż nie musimy się ograniczać tylko do twarzy, takie zabiegi mogą być także przeprowadzane na całym ciele. W jakim celu? Jeśli wytupują na nim wszelkie fałdy, zmarszczki, zwiotczenie tkanek, rozstępy. Możemy dokonać także korekty okolicy jarzmowej, poprawić opadające policzki, zlikwidować zmarszczki palacza oraz fałd podbródkowy.
Przeciwwskazania
Nie każdy jednak na taki zabieg może sobie pozwolić i nie chodzi tu już o kwestię finansowa, ale o przeciwwskazania w postaci fizycznej. Aby sprawdzić czy taki zabieg możesz wykonać także Ty, musisz zorientować się, czy nie posiadasz żadnej z poniżej wymienionych dolegliwości, które mogłyby cię wykluczać z zabiegu. Są to: wszelkie stany zapalne skóry czy te tkanki podskórnej, choroby psychiczne, padaczka, zaburzona krzepliwość krwi, zrosty oraz zwłóknienia na skórę. Jeśli żadna z tych chorób ciebie nie dotyczy, możesz śmiało wybrać się na taki zabieg, który poprawi stan Twojej skóry.