Post

Kiedy stosować botoks ?Każda kobieta chce być piękna i podziwiania. Zalewają nas tysiące czasopism, gdzie widzimy zjawiskowe panie z idealnymi cerami oraz niezwykłymi rysami. To samo możemy zaobserwować na bilbordach, reklamach oraz we wszelkich innych miejscach.

Ciągle jest nam wbijane do głowy, że tak właśnie wyglądają kobiety i my także powinnyśmy się dopasować. Niektórzy ignorują ten fakt, lecz większość stara się podążać za moda i nie odstawać od innych. Jednak utrudnione zadanie mają Ci, którzy nie mają idealne cery, ładnej figury oraz maja zbyt dużo niedoskonałości, aby równać się z tymi, którzy znajdują się w gazetach. W przypadku takich osób, które w krótkim czasie chcą poprawić wygląd zewnętrzny moda także wymyśliła sposób. Jet to ogromna ilość makijażu. Wygląda to tak, że nakładamy na twarz kilka warstw różnokolorowego podkładu i wszystko przykrywamy kolejnym. Nazywane jest to konturowaniem twarzy. Swojej nazwy nie wzięło znikąd, ponieważ rzeczywiście po nałożeniu takiego makijażu, wygląd jest całkowicie zmieniony, a rysy twarzy inne. Do tego dochodzi jeszcze malowanie oczu i sztuczne rzęsy.

Nie każdemu jednak taki sposób pasuje, ponieważ jest to tylko efekt na kilka godzin, ponieważ później makijaż zmywamy i wtedy wracamy już do poprzedniego stanu. Nasza twarz nie zawsze toleruje taką ilość kosmetyków i może się okazać, że pojawiać się będzie jeszcze więcej niedoskonałości oraz robić się szara, a oczy podkrążone i zmęczone od osypujących się cieni i maskary.

Czy ja także mogę stosować botoks?
Rozwiązaniem dla osób, które nie lubią nakładać makijażu lub ich to po prostu męczy czy odrzuca, mogą się uciec do znacznie innego sposobu. Jest nim oczywiście botoks. Co najlepsze, nie musisz go wstrzykiwać każdego dnia od nowa, ale raz na pół roku. Jest to znacznie wygodniejsze i bardziej praktyczne. Tak, więc, dzięki takiej metodzie, jesteś piękna nie tylko w dzień, ale także w nocy.

Co mogę zmienić przy pomocy botoksu?

Jeśli masz zmarszczki, to bez problemu możesz je wygładzić. Przyda się to szczególnie tym paniom, które wcześniej się starzeją, przebywają dużo na słońcu, które także powoduje zmarszczki, są w wieku, w którym zaczynają się pojawiać coraz większe ilości zmarszczek, a nawet tym, którym dopiero, co zaczynają się pojawiać. Im wcześniej je zlikwidujemy tym lepsze będą efekty w przyszłości. Botoks jest pomocny także dla tych, którzy chcą powiększyć sobie np. usta czy poprawić wygląd opadających policzków. Pamiętajmy jednak, że taki zabieg także na wieki nie jest i co rok trzeba się z powrotem pokazać w gabinecie i wykonać go ponownie.